No to zabieram się do pracy, za jakiś czas pochwale się postępami :)
poniedziałek, 24 lutego 2014
Projekt: obraz ślubny 3
Jako, że w kwietniu wybieram się na ślub kuzynki to trzeba przygotować jakiś prezent. Wiemy, że owa kuzynka chciała by dostać taki obraz jak mój brat i inna kuzynka to nie pozostaje nic innego jak zacząć go robić. Po 3 dniach szukania jakiegoś ładnego obrazka, kupiłyśmy dzisiaj z mama "Twórcze inspiracje" i akurat była tak jeden wzór, który bardzo nam się spodobał. Już wszystko przygotowane i zostało tylko zacząć haftować. Mulina skompletowana, kanwa wycięta, wzór skserowany.
czwartek, 20 lutego 2014
Powrót :)
Bardzo dawno nic nie pisałam, ale ostatnio był dość gorący okres, czyli sesja. Wszystkie egzaminy niby napisane i teraz trzeba tylko czekać na wyniki, które w dużej mierze miały być dzisiaj (19.02) ale jakoś się nie pojawiły. No cóż.... Mam nadzieje, że jak rano wstanę to będą już te wyniki, bo ile można się denerwować. W weekend pierwsze zajęcia nowego semestru, jak ten czas szybko leci, za nie długo będą wakacje. Mam nadzieje, że do następnej sesji będę miała trochę czasu, żeby tu pisać, choć z moją regularnością jest kiepsko :) Chciałabym, żeby się okazało, że z jednego (jakże cudownego) przedmiotu mam 3 i nie będę musiała pisać poprawki. Niestety nie uniknę wykładowy z którym miałam ten przedmiot, ale na szczęście nie jest on moim promotorem, bo inaczej to nie wiem co bym zrobiła. Żyję w nadziei, że przedmiot który będę z nim miała nie będzie zły i łatwo pójdzie się połapać o co chodzi bo z tym panem to jest trudne. Wszystko się okaże w sobotę bo mamy pierwsze zajęcia...
Tak na koniec to chciałabym się pochwalić moim "nowym" obrazem który wisi w pokoju. Nie jest on tak do końca nowy bo oprawę dostałam jako prezent na święta, ale jakoś nie było czasu, żeby się pochwalić.
Tak na koniec to chciałabym się pochwalić moim "nowym" obrazem który wisi w pokoju. Nie jest on tak do końca nowy bo oprawę dostałam jako prezent na święta, ale jakoś nie było czasu, żeby się pochwalić.
Subskrybuj:
Posty (Atom)