Jako, że do świąt został już tylko tydzień trzeba się wziąć za sprzątanie. Trochę już zaczęłam a co najważniejsze zrobiłam miejsce na choinkę. Jedyny problem jaki się pojawił to "gdzie jest choinka". Sprawdziliśmy wszystkie możliwe miejsca i nic, okazało się że w zeszłym roku daliśmy choinkę za telewizor. Teraz nasza "ogromna' choinka stoi na moim biurku i prezentuje się tak:
A teraz idę dalej sprzątać :)
P.S. zdjęcia trochę nie wyraźne, bo kącik trochę ciemny i robione telefonem.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz