poniedziałek, 17 grudnia 2012

Świąteczne porządki.

Jako, że do świąt został już tylko tydzień trzeba się wziąć za sprzątanie. Trochę już zaczęłam a co najważniejsze zrobiłam miejsce na choinkę. Jedyny problem jaki się pojawił to "gdzie jest choinka". Sprawdziliśmy wszystkie możliwe miejsca i nic, okazało się że w zeszłym roku daliśmy choinkę za telewizor. Teraz nasza "ogromna' choinka stoi na moim  biurku i prezentuje się tak:


A teraz idę dalej sprzątać :)

P.S. zdjęcia trochę nie wyraźne, bo kącik trochę ciemny i robione telefonem.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz