sobota, 4 maja 2013

Weekend majowy.

Weekend majowy niestety pogodą nas nie rozpieszcza. Miałam z rodzicami plany żeby porobić coś na ogródku, grila zrobić, no ale jest tak brzydko, że człowiekowi się z domu nie chce wyjść. Wiosna jak to wiosna, nie zawsze musi być pięknie, ale szkoda tego długiego weekendu. Tak szczerze to nawet nie mam na nic ochoty, nie wspomnę o pisaniu pracy na uczelnię, ale muszę się w końcu za to za brać. Może popołudniu znajde na to czas, ochotę i motywację ;) Mam nadzieje, że pogoda znowu zrobi się śliczna i znowu będzie piękna wiosna. Jak na razie trzeba przetrwać tą deszczową majową pogodę. Dzisiaj jakoś krótko i pisane w przerwach, bo złożyły sie dzisiaj sprawy rodzinne i to tak wszystko jakoś sie nie poskładało żeby pisać w ciągu. Na koniec jeszcze jedno zdjęcie, wiosenne, kwitnące magnolie ;)



P.S. Notka miała być wczoraj, ale jakoś nie wyszło :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz