poniedziałek, 8 kwietnia 2013

Pierwsze oznaki wiosny.

Pogoda zrobiła się już bardzo ładna. Mam nadzieje, że już tak pozostanie. Od tej szarej zimy człowiek marzy tyko o słońcu, błękitnym niebie, żeby móc schować do szafy ciepła kurtkę. Oby już tak ładnie i ciepło zostało. Choć z drugiej strony, jak to wszystko nagle zacznie topnieć to nie będzie ciekawie. Miejmy nadzieje, że pogoda potraktuje nas w miarę łagodnie. Dzisiaj jak wracałam z mamą ze sklepu to przed nosem przeleciało mi coś kolorowego. Jak się okazało był to motyl. Pierwsza oznaka nadchodzącej wiosny. Na udokumentowanie tego faktu udało mi się zrobić takie o to zdjęcie:


Oczekujmy wiosny i żeby jak najszybciej przyszła już na dobre :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz