poniedziałek, 1 kwietnia 2013

Wielkanoc zimą.

Jako, że dzisiaj rano po kościele poszłam z aparatem na mały spacer, żeby uwiecznić tą jakże piękną zimę tej wiosny :) Tak na prawdę to chciałabym już wreszcie mieć wiosnę, żeby móc zacząć biegać, no ale cóż, poczekamy. Jak na razie wklejam kilka fotek z dzisiejszej aury w Katowicach-Ligocie z rana: 








Brak komentarzy:

Prześlij komentarz