Czasami zastanawiam się dlaczego światem kierują tylko pieniądze i to jak człowiek wygląda. Chyba wygląd nie jest najważniejszy, przynajmniej dla mnie, dla mnie liczy się coś więcej, niż jak wyglądasz i ile masz kasy. Niestety dla większości osób które znam właśnie to się liczy. Nie należę ani do jednej grupy, ani do drugiej. Nie jestem ładna, szczupła tym bardziej, mam parę kilo za dużo. Pieniędzy niestety też nie mam, ledwo moim rodzicom starcza od wypłaty do wypłaty. Niestety przyjaciół nie mam. Dlaczego? Sama nie wiem, może dla tego, że nie mam odpowiedniego wyglądu, może dlatego, że nie mogę zaimponować kasą a może po prostu nie pasuje do nikogo. Uważana za kujona, ale niech mi ktoś powie, czy to źle, że mam dobre oceny, nie ucząc się. Nie siedzę przed książkami całymi dniami, ale klasa i tak tratuje mnie jak przedmiot. Jestem im potrzebna tylko po to, żeby coś wytłumaczyć, albo dać zadanie.
Niech mi ktoś powie, dlaczego tak na świecie jest. Dlaczego liczy się tylko kasa i wygląd, jak ktoś tego nie mam to co jest gorszy. Nie rozumiem tego i chyba nigdy tego nie zrozumiem. Czy inteligencja i to ile jesteś wart nic już nie znaczy?
Zaczynam od tego, nie wiem do końca czemu, ale takie przemyślenia mnie natchnęły. Może dlatego, że połowa wakacji, a ja mam wrócić do tej cholernej klasy. Można powiedzieć, że jak wytrzymałam 3 lata to wytrzymaj i ten nadchodzący rok. Na tym blogu, postaram się pisać takie moje przemyślenia, ale także opisywać to co kocham, to wokół czego tan na prawdę kręci się moje życie. Może to nie będzie ciekawe, ale może ktoś jest w podobnej sytuacji, ale po prostu mnie zrozumie. Jestem otwarta na znajomości, pomimo tego, że mam ich bardzo mało. :)
Kilka fotek z moich wakacji: Komorów 2011






Brak komentarzy:
Prześlij komentarz