...po pierwsze, że jestem mądrzejsza od niektórych nauczycieli w mojej szkole. Chodzi mi głównie o jedną nauczycielkę. Wczoraj miałam bardzo sympatyczną sytuację kiedy nauczycielka nie umiałam zrozumieć oczywistej rzeczy i ja jej to tłumaczyłam (do końca chyba nie zrozumiała), cóż tu jednak zrobić.
... po drugie, że nie pasuje do tego świata. Coraz bardziej to dostrzegam, ale jakoś daje rade. Miesiąc roku szkolnego minęło i jakoś się trzymam. Czasami faktycznie mam dość, źle się czuję w klasie, najchętniej to bym już tam nie poszła, ale nie mogę, jakoś muszę wytrzymać do końca kwietnia. Wierze, ze jakoś mi się uda i jak pójdę na studnia a nawet jak napisze maturę to zacznę nowe życie, miejmy nadzieje, że lepsze niż obecne.
Jeśli mogę komuś polecić piękną piosenką to polecam: Anahí ¨Dividida¨
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz