Dzisiaj definitywnie zakończyłam matury pisząc niemiecki. Podsumowując te kilka dni, w które miałam egzaminy to jestem zadowolona. Tak do końca to tylko nie wiem co z polskim pisemnym, ale wieże że zdałam, bo z czytania zrobiłam wszystko (choć pewnie nie wszystko dobrze) a wypracowanie też napisałam, więc myślę, że zdobędę tyle punktów ile wystarczy na zdanie, bo nic innego mnie nie interesuje. Z matematyki myślę, że tak około 80% będzie. Ustne wypadły całkiem nieźle, z polskiego 75% a z niemieckiego 70%. Dzisiejszy niemiecki też nie wypadł źle, jak sobie liczyłam to między 70 a 80% powinnam mieć. Jestem zadowolona z tego wszystkiego. Teraz jedyną rzeczą jaką się obawiam, to to czy dostanę się na studia. Bardzo bym chciała i mam nadzieje, że moje maturalne wyniki pozwolą mi na to :)

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz