niedziela, 25 września 2011

Muzyka

Od dawna wiem, że muzyka jest w moim życiu czymś ważnym. To ona wyciągnęła mnie z totalnego dołka, pozwoliła w pewnym sensie odnaleźć się na nowo. Teraz kiedy słucham hiszpańskiej muzyki, czuję się piękna, choć wiem, że tak nie jest. Nie wiem dlaczego tak jest, muzyka to moje życie, kiedy słucham muzyki to jestem w innym świecie, w moim świecie. Nie umiem śpiewać (chyba), nie umiem grać na żadnym instrumencie, ale całe moje serce należy do muzyki. No dobra do muzyki i FC Barcelony. Słuchając muzyki nie czuję się samotna, nie czuje się wyrzutkiem, jestem po prostu sobą...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz