poniedziałek, 21 listopada 2011

Od jutra próbne matury...


Aaaaa. Nie no, nie ma się czym przejmować w końcu to tylko próbna matura a do maja jeszcze trochę czasu. Jutro polski, w środę matma a w czwartek niemiecki. W piątek niby są dodatkowe przedmioty, ale dla mnie to już normalny dzień, bo żadnych dodatkowych nie zdaję. Mogłabym pisać matematykę rozszerzoną, ale z drugiej strony może lepiej jest się przyłożyć do podstawy i ją dobrze napisać niż męczyć się z rozszerzeniem, ale to tylko moje zdanie. Niby się tym wszystkim ni przejmuję, ale znając mnie to jutro będę się denerwować. Jedyne co mnie w tym wszystkim trochę denerwuje to to, że mamy mieć za to ocenę cząstkową, i że po maturze mamy normalnie 2 lekcje. Cóż zrobić, nie mam innego wyjścia.

Tak trochę z innej beczki, znalazłam ostatnio kilkanaście nowych piosenek po hiszpańsku. Tym razem Dulce Marii i wiecie, co jedna mi bardzo, bardzo wpadła w ucho. W sumie jest kilka bardzo fajnych piosenek, które bardzo mi się podobają. Coraz bardziej oddaję się hiszpańskojęzycznej muzyce, nie wiem, ale dodaje to mi takiego wewnętrznego spokoju.

Przed Wami Dulce Maria - Lo Intentare 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz