czwartek, 3 listopada 2011

Wzrost "oglądalności"

Tak na prawdę to nie wiem czym jest wywołany, ale na pewno jest mi z tego powodu miło. Jutro piątek, a tak na prawdę to za niecałą godzinę. Mam jutro sprawdzian z rachunkowości i powinnam się uczyć, tylko że mam mały problem. Nie wiem czego mam się uczyć, bo wszystko wydaje mi się proste, ale cóż, taka już moja przypadłość :) Taka jest niestety prawda, że akurat ten przedmiot przychodzi mi z łatwością. Moi rodzice mówią, że wybrałam sobie dobry kierunek edukacji, technik ekonomista :D

Mam prośbę. Skoro moja "oglądalność" ostatnie czasy tak wzrosła to jak ktoś ma jakieś swoje zdanie, lub chce się czymś ze mną podzielić to piszcie komentarze. Uwierzcie mi, będzie mi bardzo miło :) Wypadało by iść spać, skoro mój brat już śpi a ja i tak nie mam zamiaru się uczyć, choć w sumie dobrze mi się dzisiaj pisze opowiadanie. Mimo wszystko mówię "Dobranoc" a co będę dalej robić to się zobaczy...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz