poniedziałek, 25 czerwca 2012

No to czekamy na półfinały.

Wczoraj był ostatni mecz ćwierćfinałowy EURO. Nie powiem, ale wczoraj przy karnych o mało nie dostałam zawału. Sercem cały czas przy Hiszpanii, ale w innym meczach też kibicowałam, wczoraj Włochom. Na szczęście po rzutach karnych udało im się pokonać Anglików. No to teraz czekam na półfinał i mam nadzieje, że w finale spotkają się Hiszpanie z Niemcami. Tylko co ja będę oglądać jak się EURO skończy. Lubię oglądać mecze piłki nożnej, na szczęście potem w Londynie grają siatkarze i czymś będę zajęta.

P.S. Jeszcze raz proszę o udział w ankiecie :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz