To było coś cudownego. Hiszpania w drugiej kolejce fazy grupowej na EURO pokonali Irlandię 4 do 0. Mecz był piękny, wyrównany choć Hiszpania wygrała wysoko. Jedno jednak przyznaje Irlandia grała do końca, kibice po prostu fantastyczni, tak być ze swoimi piłkarzami to coś wspaniałego. Przegrali, ale przegrali z klasą, pokazali swoja wolę walki i serce do gry. Podziwiam Irlandczyków, walczyli do końca, nawet przegrywając 4:0 nie oddali meczu. Na prawdę wielki szacunek.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz