niedziela, 24 czerwca 2012

Uruchomienie ankiety.

Dzisiaj uruchomiłam ankietę i byłaby bardzo wdzięczna za wzięcie w niej udziału. Wiem, że może strona Moje robótkowe dzieła do końca nie przestawia to co mam na myśli pod słowami "rzeczy ręcznie robione". W najbliższym czasie postaram się pokazać o co jeszcze mi chodzi, żeby był lepszy przegląd. sprawy. Chciałabym także, żeby jak najwięcej osób wzięło udział ww tej ankiecie, jest to dla mnie ważne, bo może w przyszłości chciałabym otworzyć sklep właśnie z takimi rzeczami, ale na to wszystko jest jeszcze czas. Jak na razie chcę mieć jakiś przegląd w tej sprawie, dlatego bardzo proszę o udział w ankiecie. Obiecuje, że jeszcze w tym tygodniu pokażą się inne rzeczy ręcznie robione po za obrazami, a  w domu są takie rzeczy, uwierzcie mi. Pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz proszę o udział w ankiecie :) Z góry bardzo dziękuje.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz