czwartek, 19 lipca 2012

Chorzowie witaj.

No to tak. Kolo godziny 15:00 zostały podane kierunki, które można sobie wybrać. Niestety dla mnie te kierunki nie były interesujące, a nie chcę studiować czegoś na mus. Doszliśmy z rodzicami do wniosku, że mam się zapisać do Chorzowa do Górnośląskiej Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości, więc się zapisałam i jutro jadę zawieźć papiery. Cóż, trzeba będzie płacić czesne, ale można to robić co miesiąc a kwota wydaje mi się do zniesienia. 260 zł na miesiąc powinno nam się udać zaoszczędzić i co najważniejsze czesne nie zmieni się przez 3 lata (przynajmniej tak wyczytałam z ich strony). Jutro się i tak wszystkiego dowiem dokładnie, najważniejsze, że może będę już miała spokojniejsze wakacje. Wszystko mam nadzieje, że w końcu się ułoży, wierze w to.
Moja chandra też trochę odpuściła, dołek zmalał, musiałam sobie to wszystko poukładać, przemyśleć. Mam nadzieje, że teraz będzie już coraz lepiej.
Pozdrowienia.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz