Jak ktoś miałby dla mnie jakieś rady to chętnie wysłucham. Pomóżcie mi jakoś, błagam....
poniedziałek, 16 lipca 2012
Nie wiem co mam ze sobą zrobić.
Ta sytuacja ze studiami kompletnie mnie rozbiłam. Czuję się pusta w środku, nic mi się nie chcę, na nic nie mam ochoty, jakiś koszmar. Nie mam planu na dalsze życie, nie wiem co mam ze sobą zrobić, wszystko mi się zawaliło. Czekam jeszcze do tego czwartku, ale nie wiem co będzie... Boję się tego wszystkiego, nie wiem co się może zdarzyć. Obawiam się, że jak się nie dostane na uczelnie prywatną to całkiem się załamię, nie wiem co mam robić. Najchętniej to w ogóle przestałabym istnieć. Wiem, że gadam głupoty, ale ... Już nawet nie wiem co czuję, jedno wiem, z tym wszystkim jest mi fatalnie.
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz