niedziela, 8 lipca 2012

Naszym sportem narodowym powinna być...

... siatkówka, oczywiście. Dzisiaj pokazali prawdziwą klasę i dają nadzieje na sukces na Igrzyskach Olimpijskich. Wygrali Ligę Światową, pierwszy raz i to w jaki sposób 3:0 z USA. Jestem z nich dumna, tak na prawdę to oni zasługują na nasz podziw. Wszyscy zawsze podniecają się polską piłka nożną, ale dla mnie w tym kraju ważniejsza jest siatkówka. Mam nadzieje, że na Igrzyskach im się poszczęści. Kiedy patrzę jak grają i reprezentują nasz kraj to czuję się polką. A na koniec:


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz