środa, 4 lipca 2012
Zaczynam panikować.
Zrobiłam tą rekrutacje i przelew opłaty, ale niestety nie zaksięgowali jej na UE i zaczynam się martwić, bo minął prawie tydzień on piątku 29.06. Mam nadzieje, że dzisiaj, najpóźniej jutro się to wyjaśni, bo chyba inaczej zwariuje. Już dzisiaj miałam kłopoty ze spaniem. Już nie wiem co mam ze sobą zrobić, byłam w banku, powiedzieli, że powinno być bo u mnie zeszło a oni mają ten sam bank. Na UE jak dzwoniła powiedziała, że mam się nie martwić i jak do 16:00 nie będzie wiadomości, że zaksięgowano to mam wysłać e-mailem potwierdzenie i nie pozostaje mi nic innego jak czekać. Ale jak mam czekać jak w środku cała chodzę ze zdenerwowania. Mam nadzieje, że się wszystko wyjaśni, musi...
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz