czwartek, 5 lipca 2012

Trochę spokojnej...

... bo już moja opłata rekrutacyjna pojawiła się. Teraz nie zostało mi nic innego jak czekać do 11 lipca na wyniki. Mam nadzieje, że wszystko pójdzie dobrze. Teraz jestem spokojniejsza a to najważniejsze, co będzie to będzie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz